Sibeli, 10 vjet me artin e së bukurës

Sibeli, 10 vjet me artin e së bukurës

26 tetor 2017 09:42

E ftuar në “Rrëfim jete” gjatë kësaj jave ishte Sibel Hoxha nga Prishtina.

Si e vogël kishte ëndërr që ët bëhej piktore dhe arkitekte, mirëpo me t’u rritur ndryshoi edhe ëndrra e saj. Studioi të bukurën, estetikën.

Për më shumë detaje mund të ndiqni videon.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme