Jeta e shëndetshme: Sendviç me avokado

Jeta e shëndetshme: Sendviç me avokado

24 tetor 2017 10:02

Dje në Jetën e shëndetshme nutricistja Egzona Makolli, e cila jeton dhe vepron në Londër përgatiti një sendviç të shëndetshëm për vetëm 3 minuta, transmeton KTV.

Cilat janë dobitë e këtij sendiçi kuptoni më poshtë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme