Mujku tregon si i humbi 30 kilogramë për gjashtë muaj

Mujku tregon si i humbi 30 kilogramë për gjashtë muaj

17 tetor 2017 13:56

Në episodin e dytë të Jetës së Shëndetshme në KTV u fol për ushtrimet e rëndësishme të shpinës.

Trajneri Gen Zeqiraj demonstroi disa prej ushtrimeve dhe tregoi dobitë e tyre.

Ndërsa në fund mund të dëgjoni edhe rrëfimin e Labinot Mujkut i cili tregon se si për gjashtë muaj ka humbur 30 kilogramë. Tani ai peshon 120 kilogramë, ndërsa më herët kishte 150.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme