Kjo përzierje shkrin yndyrat në stomak

Kjo përzierje shkrin yndyrat në stomak

02 tetor 2017 15:21

Rrika, lloj i rrepës, është burim i mirë i kalciumit, magnezit, zinkut dhe manganit.

Vendoseni rrikën në blender dhe përzieni mirë. Shtoni limon dhe përzieni derisa masa të bëhet kompakte. Shtoni mjaltë dhe përzieni të gjitha mirë e mirë.

Merrni nga një lugë të masës së formuar të pijes dy herë në ditë në periudhë tre javore, transmeton ksp.

Ky lloj i pijes ndikon po ashtu edhe në humbjen e kilogramëve të tepërt.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme