“Te Linda” për këtë javë me receta të reja dimërore

02 tetor 2017 13:00

Emisioni “Te Linda” i KTV-së edhe këtë javë do të vazhdojë me recetat e reja dimërore.

Linda vjen me receta të reja si kripë e aromatizuar, perime të konzervuara, pinxhur me domate te gjelberta si dhe xhem pikant.

“Te Linda” mund ta ndiqni nga e hëna në të premten, në orën 8:00 dhe 17:35.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme