Trendi i çizmeve për këtë vjeshtë

Trendi i çizmeve për këtë vjeshtë

28 shtator 2017 16:28

Disa prej çizmeve të mëposhtme, janë ato që shpesh herë i ka mbathur Rihanna.

Këto çizme, do të jenë trend i kësaj vjeshte, transmeton Koha.net.

Çizmet e mëposhtme janë për ditë të zakonshme, për punë dhe disa për klube nate.

Ato janë të markave si Saint Laurent, Dolce Vita, OTK etj.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme