Këpucët e viteve të ’90-ta rikthehen në Milano

Këpucët e viteve të ’90-ta rikthehen në Milano

22 shtator 2017 20:02

Alberta Ferretti, stiliste dhe rrobaqepëse italiane, ka sjell edhe njëherë në modë këpucët e gomës të cilat në vitet e ’90-ta ishin në trend.

Vitin e kaluar stilistja i shfaqi në treg ato, me modelet Stella Maxwell dhe Halima Aden, transmeton Koha.net.

Këtë vit, ato po kthehen me Karlien, Gigin, Bellan dhe Joan.

Gjatë ditës së sotme u hap sfilata nga Ferretti, ku të gjitha modelet përfshirë edhe ato të Victoria Secret, kishin të mbathura këpucë të tilla.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme