Kur lulet dhe frutat bëhen fustane

Kur lulet dhe frutat bëhen fustane

08 korrik 2017 14:49

Alya Changlar është nëna e një vajze 3 vjeçare e cila quhet Stefani.

Chaglar, është artiste e cila dëshiron ta bëjë sa më argëtuese jetën e vajzës së saj, transmeton Koha.net.

Kohën e lirë, ajo thotë se ia dedikon krejtësisht vajzës së saj, por ajo që ka vendosur ta bëjë është me të vërtetë interesante.

Prej një distance pak më të largët, ajo me fruta dhe lule improvizon fustane të ndryshme për vajzën e saj.

Ajo ka thënë se ka fotografi me fustane me mbi 22 mijë lloje të luleve, që çdo ditë i ka bërë vajzës së saj.

Më poshtë keni një listë të përgatitur nga ajo, ku shihet vajza e saj me fustanet me “Lule dhe Fruta”.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme