Ngjyrat e përkryera për brunet

Ngjyrat e përkryera për brunet

30 maj 2017 13:17

Brunet kanë disa avantazhe për kombinimet me ngjyra verore falë ngjyrës së lëkurës dhe flokëve të tyre.

Rozë, pastel, e verdhë janë vetëm disa nga ngjyrat që kur i kombinojnë në veshjen e tyre brunet bien në sy për një stil të veçantë, transmeton kp.

Vajza brune gjeni kombinimet tuaja të veshjeve që do të iu bëjnë të shkëlqeni në ditët e nxehta verore.

 

Komentet

Shto koment

Të ngjashme