Çantat e vogla janë trendi i fundit

Çantat e vogla janë trendi i fundit

23 maj 2017 18:27

Të vogla, praktike dhe mjaft të bukura, çantat e vogla janë trendi më i fundit në modë.

Çantat e vogla sigurisht janë shumë të përshtatshme për t’u mbajtur, sidomos gjatë këtyre stinëve të nxehta, shkruan Elle, transmeton Koha.net.

Më poshtë mund të shihni disa lloje të çantave të fundit të cilat janë bërë trend.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme