Trendi i çantave të fundit që shihet gjithçka brenda tyre

Trendi i çantave të fundit që shihet gjithçka brenda tyre

19 maj 2017 21:00

Çdo ditë ka tendenca të ndryshme të stileve, duke nisur nga veshja e deri tek këpucët.

Asnjëherë nuk lihet anash edhe trendi i çantave, shkruan Elle, transmeton Koha.net.

Gjatë vitit të kaluar kanë qenë në trend çantat e tejdukshme që bënin të mundshme të shihej gjithçka brenda saj, e edhe këtë herë është në trend diçka e ngjashme.

Tani janë çantat në formë strajce si të peshkatarëve, të cilat gjithashtu bëjnë të mundur të shihet çka ka brenda saj.

Megjithatë, ato kanë filluar të pëlqehen shumë nga modelet dhe stilistet.

Céline është marka e parë e cila ka sjell një version të tillë të çantave në pistë, por më pas ajo pasoi edhe nga shumë marka tjera të njohura.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme