Trendi më i ri, xhinset e gjata që kthehen në të shkurtër

Trendi më i ri, xhinset e gjata që kthehen në të shkurtër

19 maj 2017 16:00

Janë xhinse të cilat i përkasin modës së viteve të 90’ta, megjithatë një palë të tillë në Amerikë kanë dalë në shitje për 425 dollarë.

Karakteristika e tyre është që përfshinë edhe xhinset e gjata edhe të shkurtra, transmeton Koha.net.

Në një mëngjes të freskët mund t’i vishni të gjatë, mbase nëse pjesa tjetër e ditës bëhet e ngrohtë, shumë lehtë mund t’i ktheni në xhinse të shkurtra.

Tendencat e fundit kanë qenë nga më të ndryshmet, por mbase kjo me këtë lloj të xhinseve duket që është më e veçantë dhe interesante.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme