Sezoni i luleve ka filluar, mësoni gjithçka rreth tyre

Sezoni i luleve ka filluar, mësoni gjithçka rreth tyre

17 maj 2017 17:00

Sot i ftuar në JETA në KTV ishte Luan Buçaj për të folur për lulet dhe sezonin e tyre, që tashmë ka filluar.

Ai tregoi se çka po pëlqehet në këtë sezon. Ka folur edhe për çmimet, llojet më të preferuara, kujdesi ndaj luleve e edhe për prodhimet vendore.

Për më shumë ndiqni emisionin e plotë:

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme