Punëdore me materiale recikluese

Punëdore me materiale recikluese

24 May 2019 14:49

Në emisionin “Sot” në KTV ishin të ftuara Ilirjana dhe Miradije Qehaja me ç’rast folën për artin e tyre.

Ato krijojnë punime arti me materiale recikluese.

E për idetë e tyre kreative mund ta shikoni videon më poshtë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme