Për një iftar të shijshëm! Artikull i sponsorizuar

Për një iftar të shijshëm!

17 May 2019 12:32

Muaji që po na shoqëron është me rëndësi të madhe për shumë nga ne.
Mbi të gjitha rëndësi ka ushqimi që ne pregadisim për më të dashurit tanë.

Për një ushqim më të shijshëm ju keni përbërësin magjik, vajin e vetëm vendor, vajin Floil.

Vaj ky shumë i shëndetshëm dhe i pasur me vitamina E dhe K, vitamina këto që kontribuojnë në forcimin imunitar të shëndetit tuaj.

Përveç specifikave tjera të rëndësishme, Floil nuk ka aromë gjatë gatimit, është i rafinuar 100% dhe nuk përmban kolesterol.

 

(Artikull i sponsorizuar nga Floil)

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme