Si të kujdesemi për lulet në ditët e ftohta

Si të kujdesemi për lulet në ditët e ftohta

03 December 2018 16:17

Në emisionin SOT në KTV, sot i ftuar ishte Luan Buqaj.

Ai foli për kujdesin ndaj luleve, veçanërisht për kujdesin ndaj tyre gjatë dimrit dhe temperaturave të ulëta.

Si t’i shpëtojmë Lulet, si t’iu zgjasim jetën, sa shpesh duhet t’i ujisim gjatë dimrit? Krejt këto mund t’i kuptoni përmes videos më poshtë:

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme