Dafina Neziri tregon trendet e grimit

Dafina Neziri tregon trendet e grimit

19 November 2018 19:52

Sot në emisionin SOT të KTV-së ishte e ftuar grimerja tashmë e njohur Dafinë Neziri.

Ajo shpalosi trendet e fundit në grim dhe foli si e nisi këtë profeison.

Neziri kishte vendosur të vinte në Kosovë nga Gjermania kur ishte 18-vjeçare. Që nga mosha 21-vjeçare është grimere profesionale, ndërsa tani ka edhe shkollën e grimit.

Në fund të kësaj interviste në SOT, Neziri u përgjigjet pyetjeve të bëra në Instagram.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme