Disenjatorja Festina Murturi realizon koleksionin “Unicorn”

Disenjatorja Festina Murturi realizon koleksionin “Unicorn”

07 November 2018 20:10

Festina Murturi është një nga disenjatoret e reja në tregun kosovar, e cila ka tërhequr vëmendje me koleksionin e saj për vajzat e vogla që duan të duken si princesha.

Murturi ka realizuar së fundmi koleksionin e saj të dytë për fëmijë, pjesë e të cilit janë fustanet me shumë ngjyra dhe materiale me shkëlqim, të cilin ka vendosur që ta quajë “Unicorn”.

Për më tepër mund ta shikoni videon e emisionit Express në KTV.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme