20-vjeçari bllokohet në kolovajzë për disa orë

20-vjeçari bllokohet në kolovajzë për disa orë

27 May 2018 16:29

Një burrë është dashur të ndihmohet nga policia dhe zjarrfikësit pasi ishte bllokuar në një kolovajzë fëmijësh në një park.

20-vjeçari ishte ngujuar në kolovajzë për tre orë para se policia të ftohej për ndihmë, në Ipswich të Anglisë.

Shërbimi i zjarrfikësve u detyrua që me një kaçavidë të largojë burrin nga kolovajza. Burri falënderoi stafin emergjent, por mbeti i turpëruar, shkruan BBC.

Pas shkatërrimit për lirimin e burrit, stafi emergjent e riparoi kolovajzën që të mund të përdoret nga dikush tjetër, në madhësinë e duhur.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme