Bie nga kati i gjashtë, kalimtarët shpëtojnë djaloshin

Bie nga kati i gjashtë, kalimtarët shpëtojnë djaloshin

26 maj 2018 17:06

Kalimtarë të rastësishëm kanë parë një djalë që ishte duke rënë nga ballkoni i shtëpisë së tij.

Menjëherë ata kanë nxituar që t’i vijnë në ndihmë atij duke marrë një batanije dhe janë bërë bashkë për të pritur fëmijën, transmeton tch.

Fatmirësisht ai ka shpëtuar vetëm me disa thyerje të kockave, por rënia mund të ishte fatale.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme