Gruaja me flokët 17 metra, rrezikon të paralizohet

Gruaja me flokët 17 metra, rrezikon të paralizohet

23 maj 2018 14:59

50 vjeçarja, Asha Mandela, e njohur me nofkën “Rasta Rapunzel” është paralajmëruar disa herë nga mjekët që mund të përfundojë e paralizuar nga pesha e flokëve të saj.

Kjo pasi ato po i shkaktojnë dëmtime të shpinës.

Ajo është gruaja me flokët më të gjatë në botë dhe i mban ato në formë gërshetash të vegjël.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme