Lufta e tre luanëve që mund të shihet “një herë në jetë”

Lufta e tre luanëve që mund të shihet “një herë në jetë”

18 shkurt 2017 12:50

Një turist i cili ka fotografuar këtë moment të pabesueshëm, ku përleshen tre luanë njëherësh e ka përshkruar atë si “mundësi që të vjen një herë në jetë”, transmeton koha.net.

Justin Thorme ka qenë në parkun nacional Kruger në Afrikën e Jugut, kur e ka fotografuar këtë ngjarje.

Pas marrjes së imazheve mahnitëse, 28 vjeçari ka thënë se ka pasur goditje e rënkime agresive me zë të lartë gjatë luftimit, raporton dailymail.

“Ngjarja ka përfunduar shumë shpejtë, dhe pasi i ndeshën me njëri-tjetrin, treshja shpejtë u zhduk përsëri në shkurre”, ka thënë Thorme.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme