Filmat që njerëzit nuk kanë guxim t’i shohin

Filmat që njerëzit nuk kanë guxim t’i shohin

20 mars 2018 21:45

Netflix ka zbuluar 10 filmat që përdoruesit e saj nuk kanë guxim që t’i shohin deri në fund.

Duke folur për “Forbes”, një zëdhënës i faqes ka treguar se lista është krijuar me ata filma që shikuesit i kanë parë vetëm 70% të kohëzgjatjes, përpara se të mbyllin aplikacionin, transmeton tch.

Lista përmban filma të rinj dhe klasikë. Po ju, kë nuk keni parë dot deri në fund?

Komentet

Shto koment

Të ngjashme