Macja më e pikëlluar në botë

Macja më e pikëlluar në botë

12 mars 2018 12:51

Luhu është emri i maces, që po merr gjithmonë e më shumë fansa në rrjetet sociale.

Macja jeton në Kinë me të zotin dhe është një mace e adhurueshme me lara gri, por tiparet e saj e bëjnë të duket gjithmonë e mërzitur.

Qëkur zotëruesi i saj filloi të shpërndante fotot e Luhu-t, macja ka krijuar një grup të madh prej 160.000 fansash në Instagram, transmeton abcnews.al.

Më poshtë do të gjeni disa nga fotot më të ëmbla dhe të trishta njëkohësisht të Luhut.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme