Britania ndryshon pamje brenda 1 jave

Britania ndryshon pamje brenda 1 jave

07 mars 2018 14:34

Shtatë ditë janë kohë e gjatë për motin në Britani, ashtu siç tregojnë këto fotografi.

Gjatë javës së kaluar, ishulli britanik është përballur me erëra të fuqishme, borë dhe përmbytje, por një ditë më parë çdo gjë ka ndryshuar.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme