Arti në borë

Arti në borë

04 mars 2018 13:39

Reshjet e dendura të dëborës dhe temperaturat e ulëta kanë krijuar ambientin e duhur për një artist, i cili ka habitur kalimtarët me vizatimet e tij në tokë.

Nathan Wyburn nga Uellsi shpenzon 30 minuta për të vizatuar personazhe si Jon Snow nga “Game of Thrones”.

Mes veprave të tij është edhe Mona Lisa.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme