Trumpi “harron” Melanian teksa hip në aeroplan

Trumpi “harron” Melanian teksa hip në aeroplan

02 mars 2018 18:25

Donald Trump duket se ka harruar sjelljet kur la prapa bashkëshorten e tij teksa vraponte për të hipur në Air Force One në kushte të këqija atmosferike.

Këtë veprim ai e bëri pak minuta para se ajo të refuzonte të kapej për dore me presidentin Trump.

Melania Trump, 47-vjeçare, dhe bashkëshorti i saj, 71-vjeçar, janë larguar nga Aeroporti Dulles për në një funeral në Charlotte të Karolinës Veriore.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme