Lufta e ashpër mes tigrit dhe ariut

Lufta e ashpër mes tigrit dhe ariut

02 mars 2018 16:50

Një betejë e vërtetë përbindëshash ka ndodhur në një park kombëtar në perëndim të Indisë kur një tigër u përball me një ari – dhe humbi.

Në videon e publikuar nga një grup vizitorësh në Tadoba National Park shfaq betejën e ashpër të dy grabitqarëve.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme