Pamja nga Mramori, prej më të mirave në Evropën e mbuluar me borë

Pamja nga Mramori, prej më të mirave në Evropën e mbuluar me borë

27 shkurt 2018 17:08

Revista e njohur “Harper's Bazaar” ka publikuar dhjetë fotografi me skenat më të mira të borës që ka mbuluar ditët e fundit Evropën.

Në mesin e këtyre fotografive është edhe një nga fshati Mramor i Prishtinës, transmeton Koha.net.

Fotografia që paraqet një rrugë të mbuluar me borë mes maleve dhe një njeri duke ecur, është përfshirë në mesin e pamjeve më të mira të borës nga kryeqytetet evropiane.

Image
Roma
Image
Roma
Image
Londra
Image
Brecon Baecons, Britani
Image
Rochester, Britani
Image
Yorkshire, Britani
Image
Holzminden, Gjermani
Image
Gdynia, Poloni
Image
Nice, Francë
Image
Mramori, Prishtinë, Kosovë

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme