Dronët zëvendësojnë modelet

Dronët zëvendësojnë modelet

27 shkurt 2018 15:14

Jemi në vitin 2018 dhe nuk duhet të habitemi që nëpër pasarela, në vend të modeleve, të shikojmë dronë.

Dolce & Gabbana i vari çantat nëpër dronë dhe i paraqiti në Milano në këtë mënyrë të çuditshme, ditën e diele, transmeton tch.

Sipas “Fashionista”, publikut iu kërkua të fikte Wi-Fi në mënyrë që të mos “shqetësonin” dronët.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme