Luksi i Versace Palace në Dubai

Luksi i Versace Palace në Dubai

24 shkurt 2018 13:59

Ka emrin e një prej markave më luksoze në botë, dhe nuk është çudi që hoteli Versace në Dubai të jetë as më shume as më pak se befasues.

Me 215 suita, 169 apartamente private ekskluzive në Dubai Creek, çdo detaj i tij është projektuar nga vetë Donatella Versace.

Në të vërtetë kaq popullor është ky hotel sa Jennifer Lopez ka qëndruar disa herë. Së fundmi ajo ka qëndruar në suitën Imperial, me të dashurin Alex Rodriguez në nëntor. Një suitë dykatëshe, me dy ashensorë, dy suita, një shef kuzhinë, një tarracë private me pishinë.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme