Arkitektura e Dubait me pamje nga qielli

Arkitektura e Dubait me pamje nga qielli

15 shkurt 2018 12:40

Këto janë disa prej fotografive që tregojnë diversitetin e qytetit të Dubait.

Në këtë fotografi shihen ndërtesat e larta dhe rrugët me stil të këtij qyteti.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme