Policia rastësisht kap katër tonë portokaj në tri vetura

Policia rastësisht kap katër tonë portokaj në tri vetura

31 janar 2018 14:37

Pesë persona janë arrestuar për vjedhje të 4.4 tonë portokajve që ishin të futura në tri vetura.

Vjedhja e këtyre portokajve u zbulua kur policia filloi të ndiqte dy vetura të cilat po udhëtonin afër njëra-tjetrës në një lagje të Sevillas.

Pesë personave u mungonin dokumentet dëshmuese për prejardhjen e portokajve dhe nuk kanë dhënë përgjigje bindëse rreth tyre.

 

 

Image

Image

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme