Treni superluksoz japonez

Treni superluksoz japonez

21 mars 2017 23:07

Kur projektuesit e Ferrarit vendosin të krijojnë një tren, ky është edhe rezultati mahnitës.

I quajtur treni Shiki-Shima në Japoni ai nuk ofron vetëm shpejtësi, por edhe luksin për të realizuar një udhëtim treditor në lindje të Japonisë në luks të pashembullt, transmeton tch.

Ky tren ka 10 lokomotiva, në të cilat janë të ndërtuar 17 suita për më tepër se  34 të ftuar dhe një restorant.

Gjithashtu ka edhe hapësira ku pasagjerët mund vëzhgojnë pamjen ndërsa janë duke udhëtuar.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme