Piloti donte të drejtonte i dehur aeroplanin, arrestohet

Piloti donte të drejtonte i dehur aeroplanin, arrestohet

20 janar 2018 15:00

Fluturimi i British Airways në linjën Londër-Mauricius, u vonua për dy orë për shkak të pilotit, i cili në gjendje të dehur donte të drejtonte aeroplanin.

Sipas BBC, ai u nxor nga avioni nga policia dhe u dërgua në ndërtesën e aeroportit me pranga.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme