Ooops – Haradinaj vrapon në shesh

Ooops – Haradinaj vrapon në shesh

17 janar 2018 12:10

Kryeministrin Ramush Haradinaj shpesh është fotografuar duke vrapuar në natyrë dhe nëpër bjeshkë. Por vrapimin nuk e ka harruar as kur është në vendin e punës.

Kondicionin e tij ai e tregoi edhe sot duke vrapuar në sheshin e Prishtinës, transmeton kp.

Haradinaj pas homazheve para shtatores së Skënderbeut në 550 vjetorin e vdekjes ka filluar të vrapojë për të shkuar në zyrën e tij.

Haradinajn u munduan ta zënë edhe ekipi i tij, por ishte e pamundur.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme