Ooops - Ministrja Reshitaj gati sa nuk rrëzohet

Ooops - Ministrja Reshitaj gati sa nuk rrëzohet

17 janar 2018 11:45

Ministrja e Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor për pak nuk rrëzohet teksa po rreshtohej bashkë me kolegët e saj në sheshin “Skënderbeu” në Prishtinë.

Albena Reshitaj merr në thua derisa bashkë me ministrat dhe kryeministrin Ramush Haradinaj po bënin homazhe para bustit Gjergj Kastriotit Skënderbeu, transmeton kp.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme