Rrahje masive gjatë funeralit

Rrahje masive gjatë funeralit

03 janar 2018 12:31

Dhjetëra pjesëmarrës të një funerali janë përfshirë në një rrahje masive në oborrin e një krematoriumi në Glasgow të Skocisë.

Në një video të publikuar shihen disa persona duke u grushtuar e shqelmuar dhe njëri prej tyre sulmon edhe me bastun.

Kjo skenë është filmuar gjatë një funerali dhe nuk dihen shkaqet e rrahjes së këtyre personave.

© KOHA

Komentet

Zomri03/01/2018 15:52

Mosmarrëveshjet ne Skoci janë zakonisht të bazuara ne dallimet fetare Katolike Protestante apo me leht popullata me prapavijë irlandeze kundër asaj vendase

Shto koment

Të ngjashme