Pa flokë dhe pa tru

Pa flokë dhe pa tru

31 dhjetor 2017 13:22

Një koleksion fotosh shumë qesharak është shpërndarë në internet së fundmi.

Fotot tregojnë meshkuj që u kanë rënë flokët dhe kanë vendosur që në “tokën e shpyllëzuar” të bëjnë tatuazhe, transmeton tch.

Fytyra të ndryshme, kafshë dhe madje edhe zinxhirë janë disa nga vizatimet që këta burra do të mbajnë përgjithmonë në kokën e tyre.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme