Avioni del nga pista, “parkohet” në një banesë

Avioni del nga pista, “parkohet” në një banesë

28 dhjetor 2017 11:48

Një avion privat në pronësi të miliarderit Lord Ashcroft është fotografuar teksa ka dalë nga pista dhe ka përfunduar jashtë rrethimit të saj.

Ngjarja ka ndodhur në aeroportin ndërkombëtar të Maltës, ndërsa shkak është bërë era e fortë, e cila e ka lëvizur për një distancë të madhe avionin edhe pse ishte i ndaluar, transmeton TCH.

Fatmirësisht nuk ka pasur persona të lënduar.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme