Bukuritë natyrore të Islandës të kapur nga droni

Bukuritë natyrore të Islandës të kapur nga droni

13 nëntor 2017 10:52

Nga gryka të thella e deri te dritat mahnitëse veriore, këto pamje nga droni tregojnë bukuritë natyrore mbresëlënëse të Islandës.

Një ekip i filmbërësve kërkuan nëpër vendin vullkanik për të kapur një sërë peisazhesh unike nga ajri, në fillim të këtij viti, transmeton Koha.net.

Për më tepër shikoni fotografitë dhe videon.

 

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme