Refuzon të martohet me të, ai e mbyt

Refuzon të martohet me të, ai e mbyt

08 nëntor 2017 22:25

Një burrë ka mbytur një grua, duke i thyer qafen e duke e rrahur atë me sopat, pasi ajo ka refuzuar propozimin e tij për t’u martuar.

34 vjeçari, Christopher Tucker pasi ka mbytur, ai ka mbështjell trupin e viktimës së tij 19 vjeçare, Tara Serino me qilim.

Tucker i ka propozuar Tara Serinos për martesë në shtëpinë e rij, por ajo nuk ka pranuar dhe i ka treguar atij se ka fjetur me një burrë tjetër, transmeton koha.net.

Policia e ka arrestuar Tuckerin, pasi ai ka tentuar të grabisë një shtëpi të një fermeri, ku pastaj ai i ka treguar policisë se ka mbytur 19 vjeçaren, të cilën pastaj policia e gjeti në shtëpinë e tij të mbështjell me qilim.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme