Veseli huq penaltinë

Veseli huq penaltinë

07 nëntor 2017 18:10

Përveç fjalimeve politike dhe premtimeve në fushata Kadri Veseli e sprovoi veten edhe në futboll.

Por siç duket kryetari i PDK-së nuk është aq i mirë në këtë sport.

Ai ia huqi një penalltie që e gjuajti sot në Kaçanik. Këtë goditje nga zona e rreptësisë ia mbrojti një i moshuar, i cili ishte vendosur në portë për ta mbrojtur goditjen e Veselit, transmeton KP.

Goditjen nga penaltia Veseli e ka bërë në stadiumin “Besnik Begunca”, i cili u përurua sot në Kaçanik

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme