Artistja me grim të veçantë

Artistja me grim të veçantë

30 tetor 2017 08:56

Sabrina është nga Massachusetts dhe është grimere.

Por çka e bën atë të veçantë, është mënyra e grimit që ajo bën, transmeton Koha.net.

“Dua që grimin ta qojë në një nivel tjetër”, ka thënë ajo, e fotografitë e mëposhtme e vërtetojnë një gjë të tillë.

Artistja po mahnitë të gjithë me aftësinë e saj dhe kreativitetin.

Më poshtë gjeni disa fotografi të cilat ajo i ka realizuar në studion e saj, e që grimi i saj është tejet interesant.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme