Kështu shikohet ndeshja Llapi – Vllaznia

29 tetor 2017 14:23

Tifozët janë lojtari i 12-të në futboll, dhe gjithmonë gjejnë mënyra të ndryshme vetëm për ta shikuar skuadrën e zemrës.

Tifozët e Llapit kanë gjetur një mënyrë të veçantë për të mbështetur ekipin e tyre në “Zahir Pajaziti”.

KTV ka siguruar pamje nga ndeshja ndërmjet Llapit dhe Vllaznisë së Pozheranit, në të cilën shihen tifozët që ndeshjen po e shikojnë nga një kamion.

Vllaznia është duke udhëhequr në këtë takim me golin e shënuar nga Alidemaj në minutën e 12.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme