Kostumet nga të cilat mund të frymëzoheni për Halloween

Kostumet nga të cilat mund të frymëzoheni për Halloween

28 tetor 2017 08:30

Halloween po afrohet, por shumë njerëz nëpër botë vetëm kanë filluar përgatitjet.

Një listë e përgatitur nga BoredPanda, tregon disa kostume interesante, të çuditshme e edhe qesharake, por të cilat po pëlqehen, transmeton Koha.net.

Këto kostume duken kreative, origjinale por dhe pak të kushtueshme.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme