Gjarpri gjigant i padukshëm në oborrin e një shtëpie

Gjarpri gjigant i padukshëm në oborrin e një shtëpie

26 tetor 2017 11:23

Një familje ka zbuluar diçka të frikshme që fshihej në oborrin e shtëpisë së tyre.

Ata kanë njoftuar policinë dhe autoritetet pasi në lulet e oborrit fshihej një piton gjigant, raporton Daily Mail.

Përkundër madhësisë së tij, gjarpri është i padukshëm në fotografitë e bëra nga familja në Queensland të Australisë.

Image

Image

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme