Këto foto të bukura janë realizuar nga kamera e thjeshtë e Nokia 3310

Këto foto të bukura janë realizuar nga kamera e thjeshtë e Nokia 3310

17 tetor 2017 14:57

Është i thjeshtë, i pathyeshëm dhe vjen me lojën ‘Snake’, por jo vetëm kaq.

Telefoni legjendar Nokia 3310 në versionin e ri mund të nxjerrë edhe rezultate mahnitëse me kamerën 2 megapixel.

Fotografi Xavier Lur ka realizuar disa fotografi të shkëlqyeshme, edhe pse kamera e këtij telefoni është shumë prapa në krahasim me telefonat e mençur.

Ai i ka edituar këto fotografi dhe për “Mashable” ka thënë se “qëllimi im nuk është të tregoj se sa e mirë është kamera, por që të tregoj se nuk ju duhet kamerë e nivelit më të ri për të realizuar foto të bukur”.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme