Qëllimet e “Partisë së Artistëve të Kosovës”

Qëllimet e “Partisë së Artistëve të Kosovës”

09 tetor 2017 18:20

Ideatori i “Partisë së Artistëve të Kosovës”, Gëzim Rexhepi, ishte i ftuar në emisionin Express të KTV-së të hënën.

Ai shtjelloi detaje rreth qëllimit të kësaj partie ironizuese.

Çfarë thotë ai për projektet e partisë dhe shumëçka tjetër mund të dëgjoni përmes videos së mëposhtme:

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme