Një lidhje e ngushtë mes nënës dhe dy vajzave të saj

Një lidhje e ngushtë mes nënës dhe dy vajzave të saj

08 tetor 2017 17:34

Dominique është nëna e Amelias 11-vjeçe dhe Penny 4-vjeçe, porse ajo ka një lidhje shumë të ngushtë me to.

Ato jetojnë në Britaninë e Madhe dhe njihen për marrëdhëniet e mira që kanë mes vete, transmeton Koha.net.

Dominique thotë se dëshiron që gjithmonë çfarë vesh ajo, të veshin edhe vajzat e saj.

Në formë kreativiteti, ajo ka hapur edhe një llogari në Instagram, ku të gjitha fotografitë e saj me vajzat i poston me ide të ndryshme.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme